HRT — HTV 1, nedjelja, 20.10.2019.
07.29
TV kalendar (T)*
07.45
09.48
Biblija
09.58
11.03
11.36
TV kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.20
HAK - promet info
12.30
Plodovi zemlje (T)
13.24
Split: More
14.00
15.03
16.31
Mir i dobro
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.19
17.35
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.45
Vrijeme (T)
19.48
Tema dana
20.00
Loto 6/45
20.05
20.39
21.35
22.33
Dnevnik 3 (T)
22.48
Sportske vijesti (T)
22.58
Vrijeme (T)
23.00
Vijesti iz kulture (T)
23.16
01.10
Nedjeljom u dva (R)
02.05
Dnevnik 3 (R)
02.21
Sportske vijesti (R)
02.31
Vijesti iz kulture (R)
02.41
Dan oslobođenja, glazbeno-dokumentarni film (R)*
04.18
Priča o Bogu s Morganom Freemanom (2): Raj i pakao, dokumentarna serija (2/3) (R) (T)*
05.08
Dnevnik 2 (R)
05.50
Skica za portret: Slikarska baština Istre (R)
06.01
Split: More (R)

Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 20.10.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Listopad danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 20.10.2019. Dan poslije
HRT — HTV 1, nedjelja, 20.10.2019.
07.29
TV kalendar (T)*
07.45
09.48
Biblija
09.58
11.03
11.36
TV kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.15
Sport (T)
12.18
Vrijeme (T)
12.20
HAK - promet info
12.30
Plodovi zemlje (T)
13.24
Split: More
14.00
15.03
16.31
Mir i dobro
17.00
Vijesti u 17 (T)
17.14
Vrijeme
17.15
HAK - promet info
17.19
17.35
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.45
Vrijeme (T)
19.48
Tema dana
20.00
Loto 6/45
20.05
20.39
21.35
22.33
Dnevnik 3 (T)
22.48
Sportske vijesti (T)
22.58
Vrijeme (T)
23.00
Vijesti iz kulture (T)
23.16
01.10
Nedjeljom u dva (R)
02.05
Dnevnik 3 (R)
02.21
Sportske vijesti (R)
02.31
Vijesti iz kulture (R)
02.41
Dan oslobođenja, glazbeno-dokumentarni film (R)*
04.18
Priča o Bogu s Morganom Freemanom (2): Raj i pakao, dokumentarna serija (2/3) (R) (T)*
05.08
Dnevnik 2 (R)
05.50
Skica za portret: Slikarska baština Istre (R)
06.01
Split: More (R)