HRT — HTV 1, petak, 01.11.2019.
06.36
TV kalendar (T)*
06.55
Dobro jutro, Hrvatska
07.00
Vijesti
07.11
Dobro jutro, Hrvatska
08.00
Vijesti
08.11
Dobro jutro, Hrvatska
09.00
Vijesti
09.11
Dobro jutro, Hrvatska
10.00
Vijesti
10.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.22
11.08
11.41
TV kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.14
Sport (T)
12.17
Vrijeme (T)
12.28
13.18
14.04
Normalan život (HZJ)
15.00
Dobar dan, Hrvatska
15.57
17.38
18.10
Potjera (R)*
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.05
22.33
Dnevnik 3 (T)
22.48
Sport (T)
22.51
Vrijeme (T)
22.58
00.38
01.07
Dr. Oz (8), talk-show (12) (35/150)*
01.47
Dnevnik 3 (R)
02.03
Sport (R)
02.06
Divlja Europa: Majka svih bizona, dokumentarna serija (1/4) (R) (T)*
02.57
Bijela robinja, telenovela (12) (29/62) (R)*
03.38
Voli me zauvijek, telenovela (12) (66/142) (R)*
04.20
Fotografija u Hrvatskoj: Antun Maračić (R)
04.32
04.56
Skica za portret: Igor Eškinja (R)
05.11
Dnevnik 2 (R)
05.54
Karipski cvijet, telenovela (12) (100/120)*

Studeni danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 01.11.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Studeni danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Petak, 01.11.2019. Dan poslije
HRT — HTV 1, petak, 01.11.2019.
06.36
TV kalendar (T)*
06.55
Dobro jutro, Hrvatska
07.00
Vijesti
07.11
Dobro jutro, Hrvatska
08.00
Vijesti
08.11
Dobro jutro, Hrvatska
09.00
Vijesti
09.11
Dobro jutro, Hrvatska
10.00
Vijesti
10.10
Dobro jutro, Hrvatska
10.22
11.08
11.41
TV kalendar (R) (T)*
12.00
Dnevnik 1 (T)
12.14
Sport (T)
12.17
Vrijeme (T)
12.28
13.18
14.04
Normalan život (HZJ)
15.00
Dobar dan, Hrvatska
15.57
17.38
18.10
Potjera (R)*
19.00
Dnevnik 2 (T)
19.44
Vrijeme (T)
19.47
Tema dana
20.05
22.33
Dnevnik 3 (T)
22.48
Sport (T)
22.51
Vrijeme (T)
22.58
00.38
01.07
Dr. Oz (8), talk-show (12) (35/150)*
01.47
Dnevnik 3 (R)
02.03
Sport (R)
02.06
Divlja Europa: Majka svih bizona, dokumentarna serija (1/4) (R) (T)*
02.57
Bijela robinja, telenovela (12) (29/62) (R)*
03.38
Voli me zauvijek, telenovela (12) (66/142) (R)*
04.20
Fotografija u Hrvatskoj: Antun Maračić (R)
04.32
04.56
Skica za portret: Igor Eškinja (R)
05.11
Dnevnik 2 (R)
05.54
Karipski cvijet, telenovela (12) (100/120)*