HRT — HTV 2, nedjelja, 03.02.2019.
05.20
Vrtovi razni: Veliki i mali, dokumentarna serija (1/3)*
06.04
Regionalni dnevnik (R)*
06.34
Gradski heroji, crtana serija za djecu (46/52)*
06.45
Gradski heroji, crtana serija za djecu (47/52)*
06.56
Juhuhu*
06.57
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.58
07.05
Juhuhu*
07.06
Danica i paun (R)*
07.11
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.13
Juhuhu*
07.15
Graditelj Bob, crtana serija (29/46) (R)*
07.25
Lein kutak: Rođendanski lanac od papira (R)*
07.30
Juhuhu*
07.32
TV vrtić: Detektiv (R)*
07.42
Juhuhu*
07.44
Mišo i Robin: Novi prijatelj (R) (T)*
07.49
Juhuhu*
07.52
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Razbijena vaza (R)*
08.06
Čarobna ploča - Brojevi: Brojevi 7 i 8 (R)*
08.19
Luka i prijatelji (R)*
08.48
10.19
Zagonetni slučajevi dr. Blakea, serija (3/8) (R)*
11.19
Istina ili mit: Zubi se ne smiju četkati, ako zubno meso ne krvari (6/60) (R)*
11.23
Istina ili mit: Većina djece s Downovim sindromom ima starije roditelje (4/60) (R)*
11.30
Sjedni, odličan*
11.53
Glazbeni spotovi*
11.58
Rukomet - Kup EHF: Super Amara Bera Bera - Podravka Vegeta, prijenos 1. pol.*
12.36
Glazbeni spotovi*
12.45
Rukomet - Kup EHF: Super Amara Bera Bera - Podravka Vegeta, prijenos 2. pol.*
13.31
14.29
(Re)kreativac: Gimnastika (10/35) (R)*
15.00
Klub 7 (R)*
15.55
16.49
Magazin LP*
17.15
Hokej na ledu, EBEL liga: Medveščak - Znojmo, emisija*
20.05
21.00
23.22
00.13
01.15
01.38
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.58
Noćni glazbeni progra: Gibonni - Činim pravu stvar, Gripe, 20.04.2004. (2. dio) (R)*

Veljača danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 03.02.2019. Dan poslije

TXT  RSS  RSS2  XMLTV


Veljača danas
Mjesec prije 2019 Mjesec poslije
PON UTO SRI ČET PET SUB NED
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
*     kodirano za satelitski program
  (T) titlovi za osobe oštećena sluha
Dan prije Nedjelja, 03.02.2019. Dan poslije
HRT — HTV 2, nedjelja, 03.02.2019.
05.20
Vrtovi razni: Veliki i mali, dokumentarna serija (1/3)*
06.04
Regionalni dnevnik (R)*
06.34
Gradski heroji, crtana serija za djecu (46/52)*
06.45
Gradski heroji, crtana serija za djecu (47/52)*
06.56
Juhuhu*
06.57
Pjesmice i brojalice: Blistaj, blistaj (R)*
06.58
07.05
Juhuhu*
07.06
Danica i paun (R)*
07.11
Pjesmice i brojalice: Jež (R)*
07.13
Juhuhu*
07.15
Graditelj Bob, crtana serija (29/46) (R)*
07.25
Lein kutak: Rođendanski lanac od papira (R)*
07.30
Juhuhu*
07.32
TV vrtić: Detektiv (R)*
07.42
Juhuhu*
07.44
Mišo i Robin: Novi prijatelj (R) (T)*
07.49
Juhuhu*
07.52
Tajni dnevnik patke Matilde - Oskarove priče: Razbijena vaza (R)*
08.06
Čarobna ploča - Brojevi: Brojevi 7 i 8 (R)*
08.19
Luka i prijatelji (R)*
08.48
10.19
Zagonetni slučajevi dr. Blakea, serija (3/8) (R)*
11.19
Istina ili mit: Zubi se ne smiju četkati, ako zubno meso ne krvari (6/60) (R)*
11.23
Istina ili mit: Većina djece s Downovim sindromom ima starije roditelje (4/60) (R)*
11.30
Sjedni, odličan*
11.53
Glazbeni spotovi*
11.58
Rukomet - Kup EHF: Super Amara Bera Bera - Podravka Vegeta, prijenos 1. pol.*
12.36
Glazbeni spotovi*
12.45
Rukomet - Kup EHF: Super Amara Bera Bera - Podravka Vegeta, prijenos 2. pol.*
13.31
14.29
(Re)kreativac: Gimnastika (10/35) (R)*
15.00
Klub 7 (R)*
15.55
16.49
Magazin LP*
17.15
Hokej na ledu, EBEL liga: Medveščak - Znojmo, emisija*
20.05
21.00
23.22
00.13
01.15
01.38
Noćni glazbeni program - Spotovi*
03.58
Noćni glazbeni progra: Gibonni - Činim pravu stvar, Gripe, 20.04.2004. (2. dio) (R)*